درباره صحرادارن

صحرادارن یک مجموعه تخصصی پسته است که هدف آن ایجاد یک فضای سالم در خدمت کشاورزان پسته و ارتباط گرفتن مشتری هدف، تجار و بازرگانیها به راحت ترین شکل جهت تامین پسته با کیفیت و اصالت دار از خود کشاورز است. ما در قالب یک پلتفرم ارتباط سریع شما و کشاورزان زحمت کش را فراهم کرده ایم.

پسته، گنجی در دستان کشاورز

با توجه به زندگی در رفسنجان و تک محصولی بودن صنعت کشاورزی ما، در کمال شگفتی کشف کردیم، محصول تولیدی ما با محصولی که در خانه مصرف کننده است تفاوت فاحشی دارد، هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت و تنها دلیل آن وجود دلالان زیاد در منطقه است. مخلوط کردن پسته مرغوب با ضعیف تر و دست به دست شدن بین دلالان باعث افت کیفیت و افزایش قیمت این محصول شده است.

امنیت دسترنج کشاورز
قیمت گذاری براساس کیفیت
همکاری مستقیم با کشاورز
سود بیشتر برای کشاورز
هدف ما در صحرادارن اینه که قهرمان های گمنامی که کیفیت کارشون دیده نمیشه و دلال ها محصولات خوب و بدشون رو بزخر می کنند رو با روش خودمون محصولاتشون رو با بهترین کیفیت ممکن و سالم ترین روش به دست شما برسونیم.
با صحرادارن شما میتونین محصولات رو به صورت مستقیم از خود کشاورز دریافت کنین و کشاورز هر محصولی مشخصه و شما میتونین اطلاعات کشاورز محصولاتتونم داشته باشین. شبکه آنلاین صحرادارن براساس نوع پسته و کیفیت اون قیمت گذاری رو انجام میده.